نمایش 1–16 از 9223372036854775807 نتیجه

نمایش 9 24 36

کارت حافظه

امروزه دستگاه‌های متعددی از کارت حافظه استفاده می‌کنند؛ اسپیکر‌های قابل‌حمل، سیستم پخش خودرو، دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری، تلفن همراه و … به نسبت پرفروش‌ترین مموری ها میکرو اس دی هستند. این کارت‌های حافظه به‌خاطر اندازه کوچکشان علاوه بر موبایل در بسیاری گجت‌های دیگر هم استفاده می‌شوند. حجم این کارت حافظه‌ها با گیگابایت سنجیده می‌شود و ذخیره‌سازی در آنها با سرعت‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. همین دو مسئله ظرفیت و سرعت روی قیمت آنها بسیار تأثیر می‌گذارد.

ظرفیت و سرعت کارت حافظه

کارت حافظه بر اساس ظرفیت و سرعت می‌تواند قیمت‌های بسیار متفاوتی داشته باشد. ظرفیت حداقلی در قدیمی‌ترین مدل‌های موجود در بازار 2 گیگابایت است و سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات در این مموری ها 12 تا 25 مگابایت در ثانیه است. ظرفیت‌ها با ضریب 2 بالا می‌روند و در اندازه‌های 4، 8، 16، 32، 64، 128 و بالاتر موجود هستند. برای عکاسی با رزولوشن بالا، استفاده روی گوشی‌های جدید و فیلم‌برداری سرعت نوشتن و خواندن اطلاعات برای مموری بسیار مهم است. مثلاً برای فیلم‌برداری 4K حداقل سرعتی که انتخاب می‌کنند باید C6 (6 مگابایت بر ثانیه) باشد و برای فیلم‌برداری 8K باید حتماً V60 یا V90 (60 مگابایت تا 90 مگابایت در ثانیه) باشد.

خرید عمده کارت حافظه

کارت حافظه در سایزهای مختلف از SD تا میکرو اس دی برای خرید در سپراه موجود است. بعضی کارت حافظه‌های سایز میکرو با خشاب (آداپتور) سایز SD هم به فروش می‌رسند تا کار انتقال اطلاعات به کامپیوتر، راحت‌تر انجام شود. برندهای مهمی که در بازار وجود دارند شامل سامسونگ، سن دیسک، ای دیتا، سیلیکون پاور، ریمکس و … هستند. فروشگاه سپراه خرید عمده کارت حافظه را به‌آسانی ممکن کرده است. شما حالا می‌توانید از به‌صرفه‌ترین تا کمیاب‌ترین کارت حافظه را از طریق سپراه سفارش دهید و به قیمت روز چین بخرید.