نمایش 1–16 از 9223372036854775807 نتیجه

نمایش 9 24 36

اهمیت کابل شارژ و انتقال داده

بسیاری از افراد بر این باورند که اگر شارژر اورجینال تهیه کنند دیگر مشکلی از بابت خراب‌شدن تلفن هوشمند نخواهند داشت. نکته اینجاست که کابل شارژ اورجینال و مناسب به‌اندازه خود شارژر مهم است و اهمیت کمتری ندارد. یک کابل شارژ معیوب، غیر اصل یا نامناسب می‌تواند هم شارژر را خراب کند، هم به باتری موبایل آسیب بزند.

با انتخاب دقیق و خرید یک کابل شارژ مناسب می‌توان:

  • موبایل را سریع‌تر شارژ کرد.
  • انتقال اطلاعات بین گوشی موبایل و دیگر دستگاه‌ها را مطمئن‌تر انجام داد.

طول کابل، قابلیت سریع انتقال داده، درگاه‌های ورودی و خروجی از جمله موارد مهمی هستند که هنگام خرید کابل شارژ و تبدیل باید به آن‌ها دقت کرد.

انواع کابل شارژ

  • کابل شارژ تایپ سی (Type-C)
  • کابل شارژ میکرو یواس‌بی (Micro USB)
  • کابل شارژ لایتنینگ (Lightening)

چگونه از خراب‌شدن کابل شارژر جلوگیری کنیم؟

یکی از بهترین راه‌های مراقبت از کابل شارژ این است که از محافظ استفاده کنیم. استفاده از محافظ کابل شارژ باعث می‌شود که کابل به‌مراتب آسیب کمتری ببیند.

چرا نباید از کابل شارژ تقلبی استفاده کرد؟

استفاده از کابل شارژ تقلبی، مخصوصاً برای موبایل‌های آیفون و سامسونگ باعث خرابی آی‌سی شارژر و فرسودگی باتری می‌شود. متأسفانه در حال حاضر نمونه‌های غیر اصل کابل‌های مینی و میکرو یواس‌بی و کابل‌های تایپ-سی به‌وفور در بازار یافت می‌شود. این کابل‌ها غیراستاندارد هستند و علاوه بر صدمه زدن به شارژر و باتری، به خرابی درگاه شارژ گوشی هم منجر می‌شوند.

خرید عمده کابل تبدیل و کابل شارژ

سپراه با واردات عمده انواع کابل تبدیل و کابل شارژ اورجینال برندهای معتبری همچون بیسوس، جوی روم، ریمکس و … به قیمت چین، کار را برای خرید عمده کابل توسط همکارانی که تک‌فروشی می‌کنند و به دنبال منبعی مطمئن برای تأمین محصولات با کیفیت می‌گردند، تسهیل کرده است.

شما می‌توانید از طریق همین صفحه کابل موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواه سفارش دهید.